Telefon
WhatsApp

 Toptan siyah streç film fiyatı

Streç toptan satış Toptan Streç satısi toptan streç film Palet streç Film - En Yakın toptan satış üretici

0850 770 13 13

Sosyal Medyada Biz}

Toptan siyah streç film fiyatı

Şeffaf olmayan siyah streç film, yüksek yoğunluklu polietilenden yapılmış gerilebilir bir ambalaj malzemesidir. Rulo halinde üretilir. Toptan streç film satışıStreç Film sanayi tipiBüyük boy Streç FilmPalet Streç fiyatlarıPalet Streç Film 23 Mikron 50 cm 300 mtToptan Streç Film fiyatıStreç Film fiyatıStreç Film 1000 MetreSera Streç FilmSera Streç Toptan Fiyatları23 Mikron Streç Film Fiyatları, Toptan 17 mikron streç satışıToptan 23 Mikron Streç FilmKoli Bandı 45cm x 100m 12’li PaketKoli Bandı 45cm x 100m 6’lı PaketToptan Koli BandıStreç Film ToptanKargo Poşeti 30 x 38Toptan Kargo Poşeti fiyatıToptan Maske SatışıToptan Palet StreçToptan Renkli Streç Filmtoptan  Wrap Streç Film fiyatları, Toptan gıda streci satışıtoptan PRE streç fiyatlarıBuzdolabı Poşetitoptan siyah streç film fiyatı, Vakumlu Poşet 1 kg, Toptan Lateks Eldiven fiyatları. Firmamız toptan fiyatla satış yapmaktadır, uygun fiyatlarla ürün sipariş vermek için bizleri araya bilirsiniz.

Siyah streç film özellikleri

Siyah streç film Kalınlık 23 mikron. Tek tip renk, ekonomik tüketim, iyi yapışma ve antistatik özellikler. Streç film, malzemenin benzersiz yapısı nedeniyle, yapıştırıcı uygulanmadan katmanların yapışkanlığı ile ayırt edilir. Ayrıca %400'e varan uzama ile esneme özelliğine sahiptir.
Örneğin, hareket halindeyken, herhangi bir eşyayı paketlemek ve kargoları paletlere sabitlemek, uçakla seyahat ederken bagajları paketlemek için kullanılır. Onun sayesinde kargoda herhangi bir kusur, kir ve toz bulunmaz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

  1. Henüz yorum yapılmamış

BİR YORUM YAZIN

Ceptesat ikinci el eşya alım satım kiralama